25 Eylül 2008 Perşembe

bezbebek dizisi 47.bolumunu izle tekrarini


bezbebek 47. bölümünü izle 25 eylül

19 Eylül 2008 Cuma

bez bebek 46. bölüm videolarını izle

Bez bebek bölümünü kırkaltı, Bez Bebek Dizisi, Bez Bebek Dizi Izle, Bez Bebek Izle, Bez Bebek Bölümleri, Bez Bebek Yeni Bölüm, Bez Bebek Son Bölüm, Bez Bebek 46. Bölüm Izle, Bez Bebek Dizisi 46.Bölüm, Bez Bebek 46 Bölüm Izle, Bez Bebek 46. Bölüm 18 Eylül, Bez Bebek Yeni bölüm

11 Eylül 2008 Perşembe

bezbebek 45. bölümünü internetten izle

Bez bebek kırkbeşinci, Bez Bebek Dizisi, Bez Bebek Dizi Izle, Bez Bebek Izle, Bez Bebek Bölümleri, Bez Bebek Yeni Bölüm, Bez Bebek Son Bölüm, Bez Bebek 45. Bölüm Izle, Bez Bebek Dizisi 45.Bölüm, Bez Bebek 45 Bölüm Izle, Bez Bebek 45. Bölüm 11 Eylül

9 Eylül 2008 Salı

bezbebek dizisi çok özel resimleri
7 Eylül 2008 Pazar

şoker ah şu kulina şarkısı dinle

JOKER AH ŞU KULUNA DİNLE MÜZİK

şoker - mehmet usta kimdir röportajı

ŞOKER - MEHMET USTA
"Bez Bebek"teki Şoker rolüyle yakalayan Mehmet Usta, bir anda tüm çocukların ilgisini çekti.
Bugüne kadar birçok dizi ve filmde rol almasına rağmen şöhreti "Bez Bebek"teki Şoker rolüyle yakalayan Mehmet Usta, bir anda tüm çocukların ilgisini çekti. "Şoker aslında kötü bir karakter değil. Biraz hırslı ve bu hırs yüzünden hep başına iş açıyor. Zaten çocuklar da Şoker'i çok seviyor. Nerede görseler bana gülümsüyorlar" diyor.

Oyunculukla tanışmanız nasıl oldu?

- İlkokula giderken bir reklam filminde oynadım. İlk deneyimim budur.

Ajansa mı kayıtlıydınız?

- Hayır. O zamanlar böyle ajanslar yoktu. Ablamın çalıştığı firma reklam filmi çektirecekti ve uygun yaşta çocuk arıyorlardı, ablam da beni götürdü. Tanışmam böyle oldu.

Sonra nasıl devam ettiniz oyunculuğa, eğitimini aldınız mı?

- Aslına bakarsanız çekirdekten yetiştim. Üniversitede arşivcilik okudum. Sonra master yaparken "Geleneksel Türk Tiyatrosu" üzerine çalıştım.

Aileniz nasıl karşıladı oyunculuğu?

- Uzun bir süre eğlendiğimi düşünüp ciddiye almadılar tabii.

Oyuncu olduğunuz için hiç pişmanlık duydunuz mu?

- Hayır asla. Her oyuncu gibi ben de zor dönemler geçirdim tabii ki ama hiç pişmanlık duymadım.

"Bez Bebek"te ’Şoker’ adında kötü bir karakteri oynuyorsunuz...

- ’Şoker’ kötü bir karakter değil. Biraz hırslı bir karakter ve bu hırsı yüzünden hep başına işler açıyor. Hiç tereddüt etmedim bu rolü seçerken, çünkü çocuklara kötüyü de göstermek gerekli diye düşünüyorum. Bir de bundan önce "Ekmek Teknesi"nde ’ölü berber’ diye bir rolüm vardı. "The İmam" filminde bir deliyi canlandırdım. Kötü adam değil de farklı karakterlerin rolleri bana veriliyor. Böyle uç noktada olan farklı rolleri de oynamak çok keyifli.

Peki bu rolü kabul ederken "Ya çocuklar beni sevmezse" diye düşünmediniz mi?

- Aksine çocuklar beni çok seviyor, mesela herhangi bir alışveriş merkezinde gördüklerinde hep gülüyorlar.

Dizide genellikle makyajlı oynuyorsunuz. Günlük yaşantınızdaki halinizi görünce tanıyorlar mı?

- Hem de nasıl! Çocuklar inanılmazlar. Her yerde, her şekilde sizi tanıyorlar.

Oya Aydoğan ve Tan Sağtürk gibi isimlerle aynı seti paylaşıyorsunuz. Uzun saatleriniz birlikte nasıl geçiyor?

- Hepsi çok iyiler. Özellikle Oya Abla (Aydoğan) ile çalışmaktan ve bir arada olmaktan çok mutluyum. O gerçekten inanılmaz bir oyuncu. Mesela benim yaşımdaki birçok arkadaşım müdür oldu, evlenip çocuk sahibi oldu ben ise binbir kılığa girip oyunculuk yapıyorum. İçimdeki çocuğu yaşatmaya çalışıyorum. Oya Abla da böyle. Onda da inanılmaz bir enerji var. Bazen kendimi gerçekten oyuncaklar dünyasında hissediyorum.

Peki "Bez Bebek"in daha ne kadar gideceğini düşünüyorsunuz?

- "Bez Bebek" tekrar bölümleriyle birlikte şu sıralar en çok döndürülen ve izlenen dizi. Çocuklar hiç sıkılmadan ve bıkmadan izleyebiliyor. Nasıl ki masalları hiç bıkmadan tekrar tekrar dinleyebiliyorsak, burada da o tadı yakalıyorlar. Her bölümde yeni bir hikaye olduğu için seviliyor.

Peki siz oyuncu olarak başka işler yapmak istemiyor musunuz?

- Tabii ki istiyorum, hatta başladığım projeler var ama diziden vakit bulamıyordum. Şimdi ara verdiğimiz için iki tane sinema filminde rol alacağım. Biri Mehmet Bahadır Er’in yönettiği "Kara Köpekler Havlarken", diğeri de Atalay Taşdiken’in yönettiği, ’öcü’ anlamına gelen "Mommo" filmi.

simge - fatoş kabasakal kimdir biyografisi

SİMGE - FATOŞ KABASAKAL
9 Eylül 1982 Edirne'de doğdu. Sunuculuk kariyerine 15 yaşında Kral TV'de bir müzik programı ile başladı. 2007'de Bez Bebek (Simge karakteriyle) ve Parmaklıklar Ardında (Ceren Karadağ karakteriyle) dizilerinde oyuncu olarak çalıştı. Şimdi Fatoş Yıldızlar Savaşı komedi dizisinde Berçin karakterini canlandırıyor. İyi derecede ingilizce biliyor.

kulina - oya aydoğan kimdir biyografisi


Oya Aydoğan

Dizideki Karakteri: Kulina

Doğum tarihi: 10/02/1957

Doğum yeri: -

Eğitimi: -

Oynadığı Filmler :

2007 - Bez Bebek : Oyuncaklar Perisi Kulina

2005 - Deli Duran: Valide Sultan

2002 - Pembe Patikler : Cangül

2000 - Evdeki Yabancı : Ahu

5 Eylül 2008 Cuma

bezbebek dizisinin 44. bölümünü izle


Bezz bebek dizisi kırkdördüncü 44.bölümü izle, bez bebek 44 dizi izle, bezbebek dizisi 44.bolumu, bez bebek dizisini hemen izle, bez bebek dizisi 44, bezbebek42, bez bebek 44.bolum izle, bez bebek dizisinin en son bolumu, bez bebek yeni bolum, bez bebek yeni sezon izle, bez bebek canlı izle, bez bebek 4 eylül izle, bez bebek 04.09.2008 izle

4 Eylül 2008 Perşembe

bezbebek dizisi 44. bölüm tanıtımı konusu

BEZBEBEK 4 EYLÜL 2008 PERŞEMBE GÜNÜ ÖZETİ
Şoker yıllar önce zamanda yolculuk yapıp geri dönen Bilgin Çokbilmiş’in hafıza silme formülünün iksirini yapıp Kulina ve Makbuş’a içirir. Hafızalarını yitiren Kulina’yı dünyada çocukların bakıcısı olduğuna, Makbuş’u da oyuncaklar dünyasının baş perisi olduğuna inandırır.

bezbebek 44.bölüm fragmanı izle


bezbebek.org. bezbebek.com bez bebek dizisi kırkdördüncü son yeni bolum tanıtımı konusu fragman izle seyret internetten izlemek

1 Eylül 2008 Pazartesi

bezbebek yeni sezon tanıtımı


Bez Bebek, Bez Bebek Izle, Bez Bebek Dizisi, Bez Bebek Dizisinin Yeni Sezonu, Bez Bebek Yeni Sezon, Bez Bebek Dizisinin Yeni Sezon Bölümü, Bez Bebek Dizisinin Yeni Sezon Fragmanı, Bez Bebek Yeni Bölüm, Bez Bebek Eylül, Bez Bebek Fox TV Izle